E-Ticaret
E-Ticaret günümüz web uygulamalarındaki son teknolojiler baz alınarak hazırlanmaktadır.
Medikal Yazılım
web tasarım paketleri

Web Tasarım Programları Nelerdir 2


Corel Draw

Corel Draw programı, vektör tabanlı grafik tasarım programıdır.Tasarımcıların ve profesyonel çizim yapanların tercih ettiği bir programdır.

Vektör tabanlı bir program oluşu ; yani imajları matematiksel olarak belirlenmiş vektörler olarak yaratması ve bu şekilde kullanması en öenmli özelliğidir. Vektörler, hem büyüklüğü (boyutu) hem de yönü (açı, eğri vb.) olan nesnelerdir.

Corel Draw da vektörel çizimlerin dışında Corel R.A.V.E programı da bulunur.Bu programla Flash animasyonları yapılabilir. Ayrıca herhangi bir nesneyi bir Web düğmesine dönüştürebilir, Corel Draw 'un içindeyken web'de dolaşılabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde Corel Draw web tasarımı içinde önemli bir programdır.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator, Adobe firmasının geliştirdiği vektörel çizim yazılımıdır.Gelişmiş vektörel grafik çizim özellikleri ile öne çıkan bir yazılımdır.

Web sitesi arayüzleri, kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cdyüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (dergi, kitap, gazete ,reklam, afiş, poster vs) içeriği gibi çalışmaların tümü hazırlanabilir. Bu nedenle hazırladığınız çalışmaların ölçülendirmesi çok rahat yapılabilir.Bu vektörel çizimler sayesinde web tasarım konusunda da kalite artmaktadır.

Adobe Illustrator karakalem çizimlerinizi renklendirmede de oldukça işinizi kolaylaştıracak bir programdır.

Front Page

Front Page ‘de Dreamweaver gibi görsel bir HTML editör programıdır. Basit ve kullanışlı olması saysesinde web tasarımı konusunda tasarımcıya büyük kolaylık sağlar.

Hızlı ve basit bir şekilde web sayfaları hazırlayabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Kısaca Html öğrenmenize gerek kalmadan Html’i kendi yazar. Siz sadece neyin nerede olacağını gösterirsiniz. Bu özellikleri sayesinde web tasarım alında dreamweaver’dan sonra en yaygın kullanıma sahip programdır.Ayrıca Front Page sizi sadece HTML bilme zorunluluğundan kurtarmakla kalmaz, profesyonel özellikleri ile, ASP, SQL ve hatta ACCESS'a elinizi bile sürmeden program yazmanızı da sağlar.

Son olarak Front Page programında, hazırladığınız sayfaların web alanında görünümünü , anında browser’a ihtiyaç olmaksınızın görebilirsiniz.

Swish

Swish hareketli animasyonlar tasarlayabileceğiniz bir porgramdır. Swish yazı hazırlarkende size oldukça yardımcı olabilir.

Swish programı Adobe Flash kadar profesyonel bir görünüme sahip olmasa da en az onun kadar etkileyici animasyonlar hazırlayabilmenize yardımcı olur.Swish’in tercih edilme nedenlerinden birisi de çeşitli animasyon varyasyonlarını bünyesinde bulunudurması ve bu animasyonların projenize tek bir tıklama ile uyarlanabilirmesidir. Swish’de yaptığımız çalışmalar SWI olarak kaydedilir. Ayrıca Swishde SWF ve HTML olarak kayıt yapabilme seçenekleride vardır.

Son dönemlerde web tasarım alanında oldukça yaygın bir şekilde kullanımaya başlamıştır.
Anasayfa | Web Tasarımı | Web Tasarım Paketleri | E-Ticaret | Medikal Yazılım | Yazılım | Teknik Destek | Hakkımızda | İletişim
Beycon © 2009-2011 Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası | web yazılım |  web tasarım |  seo |  web tasarım DMCA.com
Beycon Web Tasarım Adres: Nispetiye Mahallesi Cahit Aybar Sokak E Blok No: 111 PK: 34340 Zincirlikuyu Besiktas/ISTANBUL. Telefon: 212-274-4500.
Fiyat Teklifi